(Hirdetés azonosító: 88678293) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Fodrász
Cégnév: Banebryter Kft

Meglévő vendégkör mellé keresünk FodrÁsz kolléganőt alkalmazotti munkaviszonyba győri szalonunkba!

Ha szeretnél egy fiatalos csapatban rugalmasan, de mégis kiszámíthatóan dolgozni, akkor pont Téged keresünk!

Nálunk az időd nincs kicentizve, nem mérjük a szünetedet stopperrel, és biztosítunk időt arra is hogy feltöltődj mivel tudjuk milyen fontos az, hogy elsősorban Te is élvezd azt az időt amit a szalonban töltesz! A fizetésedet akár hetente is kaphatod ha szeretnéd, a borravalóddal pedig minden nap elszámolunk!

Fizetésed összegét a Te igényeid szerint személyesen alakítjuk, mert tudjuk jól, hogy számodra is fontos az anyagi megbecsülés! Természetesen arra az összegre jelentünk be amiben megállapodunk és annyi munkaóra fog szerepelni a munkaszerződésedben amennyi a valós munkaidőd! Számunkra fontos, hogy Te is és mi is nyugodtan dolgozhassunk. Így kérjük, hogy nettó fizetési igényedet mindenképp jelezd számunkra a jelentkezésedkor!

Már alig várjuk, hogy köszönthessünk csapatunkban!

Jelentkezésedet a következő telefonszámon várjuk: 06706021875 illetve a banebryterkft@gmail.com emailcímen
Feladás dátuma: február 16. 15:55.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel