Bruttó bér: 210 000 Ft / hó
Helység: Sopron
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Verso Nyelviskola Bt

Soproni nyelviskola gyakornokot keres!

Amennyiben van kedved egy vidám, fiatalos csapatban dolgozni, nálunk a helyed!
Olyan új munkatársat keresünk, aki lelkesen végezné a tanfolyam szervezési és a hozzá tartozó adminisztratív munkákat. Ha jó a kommunikációs és szervezői készséged, lendületes és ugyanakkor precíz valamint kitartó is vagy, jelentkezz hozzánk!
25 év alattiak jelentkezését várjuk, akik középfokú OKJ-s végzettséggel rendelkeznek.
Az egy évet meghaladó gyakornoki program letelte után hosszútávú munkalehetőséget tudunk biztosítani!

Küldd önéletrajzodat a verso@verso.hu címre!
Bővebb információért a +36/30-451-3798 telefonszámon szívesen állunk rendelkezésedre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel