2 db

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Prohumán 2004 Kft

Győr legjelentősebb autóipari cégéhez keresünk munkatársakat, betanított jellegű munkára

Gyártósori összeszerelő
pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
Járműalkatrészek-karosszéria elemek sori kereteken belül történő összeszerelése
Munkafeladatok szakszerű, precíz és gyors ellátása
Elvárások:
8 általános iskolai végzettség
Jó állóképesség
Precizitás, jó kézügyesség
Több műszakos munkarend vállalása
Előnyök:
Bármilyen szakmunkás végzettség
Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
Bruttó 200250.000 forint / hó alapbér (szakirányú képzettségtől függően)
15% délutános és 30% éjszakás műszakpótlék
Mozgó bér, már az első hónaptól
Bruttó 47.500 forint / hó Cafetéria a 3. hónaptól
Ingyenes képzés, mely beleszámít a munkaviszonyba
Hosszú távú munkalehetőség
Átvételi és előre lépési lehetőség
Ingyenes céges buszjáratok a munkába járáshoz
Igény esetén ingyenes szállás biztosított
Jelenleg 2 műszak, 8 órás munkarend (2018. októberétől tervezett 3 műszak)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el Önéletrajz a job8883.jf@prohumanallas.hu címre.
Feladás dátuma: május 18. 12:47.

Kapcsolatfelvétel