Bruttó bér: 300 000 Ft / hó
Multirégió Győr-Moson-Sopron
Helység: Győr
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Mert Ingatlan Kft

Klemenik Márta vagyok, a Smart ingatlan Szombathely, és a Smart ingatlan Győr franchise partnere. Büszkén mondhatom el, hogy a szombathelyi irodánk az első helyen teljesít az országos értékesítési versenyben a 36 iroda közül. A győri irodánkba értékesítő kollégákat keresek, szeretnék itt is, ilyen sikeres ingatlanközvetítőket betanítani, akik ez által, minden vágyukat el fognak tudni érni. Ha fontos számodra, hogy annyit keress mint amit el sem tudsz képzelni, akkor jelentkezz! Ha jól kommunikálsz, és szeretsz emberekkel foglalkozni, nálunk a helyed! Betanítunk, nem hagyunk egyedül, végigkísérünk a kezdeti nehézségeken!
Íme néhány vélemény a hozzánk érkező értékesítők tollából.
Meszlényi Flóra 27 éves Győr: A SMART számomra egy lehetőség....lehetőség, hogy valóra váltsuk a terveinket, és családi házba költözhessünk úgy, hogy nem kell az anyagiakon aggódnunk. Rugalmas időbeosztása miatt nem kell lemondanom a gyermekemmel töltött értékes időről. Szeretem, hogy mozgalmas, új emberekkel ismerkedhetek meg általa. A kezdeti nehézségekben sem hagytak magamra, így a betanulási időszak is gyors lefolyású volt, azóta is mellettem állnak felmerülő kérdések esetén.
Sas Szilvia 34 éves Szombathely: Lehetőséget adott Nekem a Smart, hogy bebizonyíthassam, hogy az élet komolyabb területein is megállom a helyem!
Fantasztikus csapat segíti a mindennapos munkám, ami változatos és megunhatatlan.
Végre megtaláltam azt a munkakört, ami nem csak szórakoztató, hanem kihívásokkal teli és nem utolsó sorban folyamatos előre lépést biztosít!
Fantasztikus érzés, amikor azt látom az ügyfelem arcán a megtekintendő ingatlanban, hogy : Igen! Ez az! Megtaláltam!
Nincs jobb érzés annál, mint amikor valakinek megtaláljuk a leendő álom otthont....
Ez nem csak egy munka! Ez egy hivatás, egy életforma! ( és még pénzt is lehet vele keresni )
Ha úgy érzed ez a TE hivatásod, várom jelentkezésed a 06706038168-as telefonszámon, és önéletrajzodat a motivációs leveleddel küld a klemenik.marta@smartingatlan.hu címre!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel