(Hirdetés azonosító: 83980349) Hirdetés kezelése »
2 db

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó

Leírás

KFC Győr Árkád Munkatársakat keres

Miért a KFC?
Mert mások vagyunk, mint a többiek
Mert valódi ízeket és vidámságot kínálunk
Mert Nálunk semmi sem lehetetlen

Munkatársakat keresünk Konyha, Csomagoló és Kassza pozícióba, azonnali kezdéssel, fő- és mellékállásba.

Vendéglátásban szeretnél dolgozni, de nincs tapasztalatod? Szuper tréningprogramokkal Nálunk ez nem jelent problémát! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Meguntad az éjszakázást? Nálunk garantáltan nincs éjaszakai nyitvatartás.

Mit kínálunk?
Órabér alapú fizetés, műszakpótlékkal
Cafeteria
Bónuszok
Kedvezményes étkezés
Munkaruha
Közös programok

Ha felkeltettük érdeklődésedet jelentkezz Hozzánk! Fényképes önéletrajzokat várunk a viktoria.csete@amrest.eu e-mail címre, vagy személyesen az Árkád első emeletén.
Feladás dátuma: október 20. 18:05.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel