(Hirdetés azonosító: 77166441) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 155 400  Ft / hó Bruttó bér: 147 000  Ft / hó Bruttó bér: 149 100  Ft / hó Bruttó bér: 172 200  Ft / hó Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 174 300  Ft / hó Bruttó bér: 165 900  Ft / hó Bruttó bér: 170 100  Ft / hó Bruttó bér: 161 700  Ft / hó Bruttó bér: 170 100  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Győri plazaban működő Caravan ételbár konyhájára, munkájára és környezetére igényes, gyakorlattal rendelkező munkatársat keresek főállásba, konyhai dolgozó/kisegítő pozícióba!
Munkarend: 2 munkanap-2pihenőnap
Kezdő bér: netto 900 Ft/óra
Feladatok:
-Zöldség előkészítés
-Fekete edény mosogatás
-Munkaterület tisztán tartása
Bővebb információ a megadott telefonszámon!
Az Önéletrajzokat a niko2010kft@gmail.com e-mail címre várom!
Feladás dátuma: augusztus 9. 07:19.

Kapcsolatfelvétel