Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Arrabona Gast Kft

Győri étterem keres mosogatót,konyhai kisegíőt hosszú távra!
Szorgalmas, lendületes, önmagára és munkájára igényes munkatársat keresünk!

Jelentkezéseket a 06-30-687-65-80-as telefonszámon várjuk!

Előnyt jelent:
- hasonló területen szerzett munkatapasztalat
- szorgalom, önállóság, igényesség
- gyors, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:
- Nettó 750 Ft./óra fizetés
- napi étkezés
- stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkarend:
- Havi 12-15 nap
-Fix beosztás: 2 nap munka (8:00-16:00), 2 nap szabad, 2 nap munka (14:00-22:00) 2 nap szabad
Feladás dátuma: június 12. 00:30.

Kapcsolatfelvétel