(Hirdetés azonosító: 83751972) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 181 700  Ft / hó Bruttó bér: 167 900  Ft / hó Bruttó bér: 186 300  Ft / hó Bruttó bér: 177 100  Ft / hó Bruttó bér: 167 900  Ft / hó Bruttó bér: 179 400  Ft / hó Bruttó bér: 230 000  Ft / hó Bruttó bér: 179 400  Ft / hó Bruttó bér: 177 100  Ft / hó Bruttó bér: 184 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Csomagoló
Cégnév: Green Deal kft

Győrben natúrkozmetikum gyártó cég precíz, lelkiismeretes, szorgalmas kolléganőt keres csomagoláshoz, címkézéshez.
A munkakör szakképzettséget nem igényel. A munkakör változatos, nem szalagmunka. A munkaidő hétfőtől péntekig reggel 8 órától délután 16 óráig tart.
Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: munkatars@pom-pom.hu
Feladás dátuma: szeptember 14. 20:13.

Kapcsolatfelvétel