Laboráns munkatárs

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Intersnack Kft

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Laboros

Leírás

Laboráns

Versenyképes jövedelem, szabad hétvégék, fincsi munka? Nálunk mindezt megtalálod!
Gyere és légy a győri vállalatunk megbecsült tagja!

Amit kínálunk:
3 műszakos munkarend (H-P)
8 órás munkaidő - 40 perces fizetett munkaközi szünet
Munkába járás támogatása
Emelt éjszakai műszakpótlék
Szép-kártya
Havi bónusz ( 10 %)
Időszakos termékcsomag
Ingyenes kávéautomata használat
Gyümölcsnap
Ajánlási bónusz 200.000 Ft
Karácsonyi csomag

Milyen feladatok várnak Rád?
Gyártásközi ellenőrzések elvégzése, folyamat kontrol, jelölés ellenőrzés
Késztermékek előírások szerinti vizsgálata, ellenőrzése, az ehhez tartozó dokumentáció készítése, érzékszervi vizsgálatokon való részvétel
Eltérések nem megfelelőségek rögzítése, kivizsgálása
Laboratóriumi minták vizsgálatra történő előkészítése, vizsgálata, dokumentálása, számítógépes adatrögzítés
Vizsgálathoz szükséges mintavételezés
A minőségirányítási rendszer vezetésében aktív részvétel
A termelőüzem minőségi, higiéniai előírásainak ellenőrzése és értékelése
A laboreszközök ellenőrzése, karbantartása, szükséges mérőeszközök napi kalibrálása
Esetenkénti vevői panaszok, minőségi reklamációk kivizsgálása
Termékfejlesztésben való részvétel és dokumentálás
Körvizsgálatokon való részvétel (toxin, liszt körvizsgálat)
Beérkező alapanyagok minőségi követelményeinek ellenőrzése, a szükséges mintavételezések és vizsgálatok elvégzése - eseti
Az Ellenminta raktár mintáinak rendszeres karbantartása, leselejtezése
Vevők, partnerek és az anyacég részére a kiajánlási, illetve vizsgálati minták összegyűjtése
A vizsgálatokhoz szükséges oldatok elkészítése, a labor és laboreszközök tisztántartása
Felelős: a laboratóriumi műszerek rendeltetésszerű használatáért, azok állagának megóvásáért
Új termékek érzékszervi tesztelése és dokumentálása a termék lejárati ideje alatt
A megkülönböztetett vizsgálatokat igénylő feladatok elvégzése

Elvárások:
Három műszakos munkarend vállalása
Élelmiszeripari és/vagy minőségbiztosítási szakirányú végzettség vagy 3 év tapasztalat élelmiszeripari területen
Fegyelmezett munkavégzés, jó munkabírás
Megbízhatóság, fejlődőképesség

9027 Győr, Hűtőház utca 27. gyár portáján személyesen, vagy a
email-en, vagy telefonon a számon.

Családias légkörben, segítőkész kollégákkal várunk Téged!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143579471

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Intersnack Magyarország Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód