Mérlegképes könnyvelői állás

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Twid Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Könyvelő

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

A kereskedelmi piacon meghatározó szerepet betöltő gyertya és ajándéktárgy nagykereskedelmi cég keres mérlegképes könyvelőt.

Elvárások:
Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
3-5 év könyvelési tapasztalat
Naprakész számviteli és adózási ismeretek
Jó kommunikációs készség
Csapatmunka
Rugalmasság

Feladatok:
A cégcsoport vállalkozásainak általános teljes körű könyvelési feladatainak ellátása, kapcsolódó adóbevallások elkészítése, beküldése
A cégcsoport vállalkozásainak bérszámfejtése, kapcsolódó bevallások elkészítése, beküldése,
Teljes körű HR tevékenység, munkaszerződések írása, dolgozók ki-be léptetése (EFO is)
A cégcsoporthoz tartozó vállalkozások éves beszámolóinak, kapcsolódó bevallásainak elkészítése, beküldése
KSH adatszolgáltatások elkészítése, beküldése
Bankok részére történő adatszolgáltatás elkészítése és beküldése
Kapcsolattartás, hivatalos ügyek intézése Könyvvizsgálóval, Adóhatósággal, Önkormányzattal, Magyar Államkincstárral

Előnyt jelent:
Vállalatirányítási rendszer ismerete,
TB és bérügyintézői végzettség

Amit kínálunk:
- igény szerint rugalmas munkaidő
- könyvelői állást betöltő személy mellé megbízható asszisztens kolléganő aki ismeri a vállalatunk működését.
- teljes 8 órás bejelentés

Cégünkről:
2011 ben indítottam vállalkozásomat, kis cégből jelenleg magyarország legnagyobb forgalmú gyertya nagykereskedéssé nőttük ki magunkat 3 telephellyel az országban.
Cégünktől távozó könyvelőnk augusztus végéig segítí az újonnan beilleszkedő kollégánk munkáját.

Munkavégzés helye: Győrújbarát
Bruttó fizetési igény megjelölésével a fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149068063

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 54 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!