Műszakvezető - Mosonmagyaróvár

company_logo
Bruttó bér:

469 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Amrest Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Műszakvezető

Leírás

TE vagy a Titok!
Jelentkezz hozzánk, dolgozz Vezetőként a KFC-ben!
Milyen feladatok várnak Rád?
A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
A vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
Mindig friss és minőségi termékeinek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás
Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod

Te vagy az ideális jelölt, ha:
Van tapasztalatod vendéglátás területén
Vezettél már csapatot
Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel
Kiváló problémamegoldó képességed van
Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Mit nyújtunk Neked a KFC-nél?
Átlag bruttó 469.000 Ft/hónap*
Valódi karrier- és fejlődési lehetőség
Kedvezményes étkezés
Bónuszok, csapatépítés és dolgozói kedvezmények
Professzionális betanulás és manager tréning
25%-os kedvezmény a KFC, Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban

*(elérhető bér 8 órás munkarendben, mely sikeres certifikációt követően az alapbérből és a teljesítmény alapú bónuszból tevődik össze)

Ha érdekel a pozíció kattints az oldal tetején található Jelentkezem gombra, vagy érdeklődj személyesen az étteremben!

Amennyiben további nyitott pozícióink is érdekelnek, látogass el a KFC Karrier oldalára:

Ismerj meg Bennünket, és legyél Te is a KFC csapat tagja!

Kövess minket Instagramon is: @kfc csapat

Munkavégzés helye:
9200 Mosonmagyaróvár

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145650466

Online jelentkezés

Kapcsolatfelvétel

Álláshirdető adatai

Jófogás alkamazás QR kód