Tulajdonságok

Országos
Helység: Bőny
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: tth tÓth gÁbor ev

NemzetkÖzi GÉpkocsivezetŐt KeresÜnk GyŐri És Budapesti Telephellyel Azonnali KezdÉssel A Lentiek Szerint

EU5 És EU6 VontatÓk, Nem Únios Munka, KivÁlÓ Kereseti LehetŐsÉg

- Nyerges PonyvÁs SzerelvÉnyre, GyŐri Telephelyre , ElsŐsorban Olasz KÖrfuvaros Jelleggel

- Nyerges SasszÉ SzerelvÉnyre, Budapesti Telephelyre , Hamburg - BrÉma - Koper DesztinÁciÓk

ÉrdeklŐdni :
TÓth GÁbor 30/247-36-02
TÓth ZSOLT 30/733-96-96
Feladás dátuma: október 31. 12:42.

Kapcsolatfelvétel