Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Országos
Helység: Győr
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: JAGA Trans s.r.o

Gépkocsivezetőt keresünk (azonnali kezdéssel) ponyvás-nyerges szerelvényre B, C, E kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával, Dig.sofőrkártyával, minimum 3 éves gyakorlattal . Munkarend 2 hét munka/ 1 hét pihenő. Üzemanyag prémium, hűségpénz, napidíjas rendszer (80 EUR /nap), szlovák bejelentés.. Érdeklődni a jagasro@gmail.com vagy a +36 30 234 9720-as telefonszámon.
Feladás dátuma: június 12. 16:46.

Kapcsolatfelvétel