Nemzetközi teherautó sofőr Furgonra , mindennapi hazajárással

Bruttó bér:

600

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

Külföldi munka esetén ország:
Ausztria

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Reggeli indulással délután; kora esti érkezéssel Tapasztalt Megbízható furgonsofőrt keresünk hosszú távra Dobozos 5 raklapos furgonra Győr vagy közvetlen Győr környéki bejelentett lakóhely szükséges, kocsigazdás , napi hazajárós munka miatt . Hétvége, Ünnepnapok szabadak. Hetente 3-3500 Km kell vezetni, nagyon ritkán segíteni a rakodásban. Főbb irány : AT , SK, Sl,
Előny , de még nem feltétel : nyelvismeret , C kat jogosítvány GKI kártya - a jövőbeni tachográf bevezetése miatt . A bér nettó : 430 000Ft + 3 hónap után havi 37 500 Ft cafatéria ,

Hirdetés azonosító: 149244589

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 7 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!