Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető

Győrbe, Szombathelyre, Veszprémbe belföldi helyközi, vagy helyi járatokra az Énykk Zrt buszsofőröket keres! Szállást biztosítunk térítésmentesen! Megemelt bért+ cafeteriát+ egyéb juttatásokat is biztosítunk!

Feltételek:
Érvényes D kategóriás jogosítvány
Érvényes GKI vizsga
Legalább PÁV II vizsga
Legalább 1 éves bármely gépjárművön szerzett vezetési tapasztalat.

Amit nyújtunk:

Ha nincs érvényes D jogosítványa, vagy GKI vizsgája, akkor vállalatunk megfinanszírozza a tanfolyamot, (ennek feltétel az érvényes C jogosítvány és legalább Pávii vizsga) A tanfolyamról részletesen telefonon kaphat tájékoztatást.
Kollektív szerződés szerinti jövedelem
Formaruha juttatást.
Igény esetén vidékieknek szállást biztosítunk térítésmentesen Győrben!
Biztosítunk a lakóhely és a munkavégzés helye közötti vonalra díjmentes szabadjegyet
Amennyiben a munkakezdés helye tömegközlekedési eszközzel nem, vagy nehezen megközelíthető, munkába járási költségtérítést fizetünk.

További információkért, jelentkezéshez, kérjük hívja a 0630-3000-386 -os telefonszámot, munkaidőben 9-17 óra között!
Feladás dátuma: október 16. 13:49.

Kapcsolatfelvétel