Tulajdonságok

Megye: Győr-Moson-Sopron
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Eucentral-Marketing Kkt

Élelmiszeripari gépgyártó lakatos műhelybe keresünk összeszerelő kollégát!

Jellemző feladatok:
Gépek készre szerelése (összeállítás, csavarkötések, munkalapok kezelése)
Lakatos kisegítő feladatok (pozícionálás, előkészítés, illesztések, csiszolás)
Termékek befejező munkálati (varrattisztítás, csomagolás)
A munkakör lehetőséget ad AWI hegesztést tanulni/gyakorolni.

Minden munkafolyamat részletes betanítás után kerül kiadásra, előképzettséget nem igényel. Jó műszaki érzék, precíz, türelmes munkavégzés viszont alapelvárás!

Munkarend: heti 5 nap; 8 óra H-P;
Munkavégzés helye: Beled GY-M-S megye

Amit kínálunk:
Stabil, időben fizetett, versenyképes munkabér
Korrekt munkakörnyezet és hozzáállás

Önéletrajzokat várjuk nettó fizetési igény megjelölésével:
Ladi Csaba
mail: csladi@gmail.com
telefon: 06-20/5704822
Feladás dátuma: augusztus 10. 18:25.

Kapcsolatfelvétel