(Hirdetés azonosító: 83477734) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 9 360  Ft / nap Bruttó bér: 9 480  Ft / nap Bruttó bér: 9 720  Ft / nap Bruttó bér: 9 120  Ft / nap Bruttó bér: 9 600  Ft / nap Bruttó bér: 8 760  Ft / nap Bruttó bér: 12 000  Ft / nap Bruttó bér: 9 360  Ft / nap Bruttó bér: 8 880  Ft / nap Bruttó bér: 8 760  Ft / nap

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Arraboniqa Event Kft

Alkalmi, de folyamatos munkára keresünk jó megjelenésű pultosokat éjszakai zenei rendezvényekre.

Jelentkezni kizárólag e-mail formájában lehetséges, ahová egy rövid bemutatkozót és egy lehetőleg egész alakos képet várunk.

E-mail: emlekekejszakaja@gmail.com
Feladás dátuma: szeptember 6. 17:09.

Kapcsolatfelvétel