Rakodógép kezelő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Komárom-Esztergom, Veszprém

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
D&D Metall Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Rakodó

Leírás

Céginformáció

Cégünk már 30 éve stabil és dinamikusan fejlődő szereplője a hazai hulladékhasznosítási piacnak. Különböző fémhulladékok begyűjtésével, és hasznosításával foglalkozunk. Győrújbaráton található telephelyünkre hosszú távra keressük új, elkötelezett munkatársakat.

Feladatok

Gép anyagmozgatási feladatok - bálás, ömlesztett fémhulladék hulladék mozgatása
Termékminőség biztosítása, a felmerülő problémák megoldásában való együttműködés
Gyártóberendezések, gépek üzemeltetése, személyi - tárgyi feltételek biztosítása
Rakodógép kezelő csoport (2-3 fő) koordinálása
Készletgazdálkodás, raktári rendfenntartás

Elvárások

Targoncavezetői és nehézgépkezelői jogosítvány, tapasztalat
Felhasználó szintű számítógépes ismeret
Rugalmasság

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Telepünk teljes munkaidőre keres munkavállalót hosszú távra.
- Megbízható munkahelyet, biztos jövedelmet kínálunk.
- Munkába járáshoz hozzájárulunk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145526262

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

D&D Metall Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód