Raktáros álláslehetőség Mosonmagyaróvár

Feladás dátuma:

ma, 14:40
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
PG Hungary Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Raktáros

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

Raktárosok figyelem!
Unjátok már a régi pályát és valami másra váltanátok?

Akkor jó hírünk van! A PG Hungary Kft. új raktáros versenyzőket keres!

A jelölteknek bizonyítaniuk kell, hogy tudják az anyagmozgatás csínját-bínját, ismerik a raktár szabályait. Fegyelemmel róják a köröket, önállóan hozzák a döntéseket. Álló- és teherbíró képességük kiemelkedő. Targoncavezetői engedély nem feltétel, de előny, ha van.

Éjjel-nappal azon dolgozunk, hogy mindenki minőségi radiátorokat használhasson, így a munkavégzés 2 műszakos, de cserébe, délután 30% műszakpótlékkal kárpótolunk.

Miért válassz minket következő munkahelyednek?

Mert a sallangok helyett, mi tényleg jó fizetéssel és egy profi, tapasztalt szakemberekből álló csapattal várunk! Megbecsüljük a munkádat, nem csak havi és 13. havi bónuszokkal, hanem elismerésekkel, valamint továbbképzési lehetőségekkel is. A korrektség, kötelességtudat és megbecsülés a mottóinkká váltak.

Hirdetés azonosító: 150940766

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 4 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!