Segédmunkás állás Bécsben

Bruttó bér:

600 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Külföldi munka esetén ország:
Ausztria

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Álláshirdetés: Segédmunkás munkakör, azonnali kezdéssel Bécs és környéke, Ausztria

Motivált segédmunkásokat keresünk csapatunk megerősítéséhez Bécs és környékén. Ha készen állsz változatos segédmunkákat végezni, és értékeled a rugalmas munkavégzést, várjuk a pályázatodat.

**Feladatok:**
- Segítségnyújtás különböző kézműves tevékenységekben és segédmunkákban
- Segítség a munkaterületek és építési területek előkészítésében
- Anyagok és eszközök szállítása
- Tisztítási munkák és hulladékelvezetés
- Alépítmények készítése különböző padlóburkolatokhoz
- A munkavégzés: hétfőtől-péntekig tartó munkarenddel

**Követelmények:**
- Terhelhetőség és fizikai állóképesség
- Megbízhatóság és csapatmunka
- Hétfőtől-péntekig tartó munkarend
- Előnyt jelent kézműves tevékenységekben szerzett tapasztalat, de nem feltétlenül szükséges
- B kategóriás jogosítvány, saját autó
-Preferált térség: Mosonmagyaróvár és Sopron környéke. Mert a lakhatásban nem tudunk segíteni, ingázó munkatársakat keresünk.

**Kínálunk:**
- Változatos feladatok Bécs környékén
- Motivált csapat és kellemes munkakörnyezet
- Lehetőség a fejlődésre és további feladatok átvételére
- Igazságosan fizetett pozíció és további juttatások

Szeretnél csapatunk tagja lenni?
Jelentkezések csak telefonon keresztül első körben.
Küldd el a pályázatodat az életrajzoddal és releváns bizonyítványaiddal [Markus Jordan]
részére,
Tel.: +436764512675

Alig várjuk, hogy együtt sikeresen megvalósítsuk a különböző segédmunkákat Bécs környékén.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145704952

Jófogás alkamazás QR kód