Sertés elletői munkakör

Feladás dátuma:

ma, 10:22
Országos

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Tapasztalat:
Pályakezdő

Várjuk leendő kollégánk jelentkezését Fiaztatós pozícióra Barbacsi sertéstelepen!

Feladataid lesznek:

- a napi tenyésztési és nevelési feladatok ellátása,
- a fiaztatón a fialások felügyelete, malacok kezelése,
- a kocákat nem kell etetned, sem itatnod, de az automata etetőrendszert szükséges felügyelni,
- telepiteseken való részvétel (minden kedden feltelepítés, csütörtökön választás),
- az állatok gondozása, a beteg állatok gyógykezelése, a vakcinázásokban való részvétel,
- malacok herélése,fogazása
- nincs trágyázás, lagúnarendszer van, de a higiéniára szigorúan, protokoll alapján felügyelni elengedhetetlen,
- tenyésztési program vezetése, feltelepített kocák bevitele, kocalapok alapvető dokumentálása

Téged keresünk, ha
- van befejezett középiskolai végzettséged,
- elkötelezett vagy az állatokkal történő foglalkozás iránt,
- fitt fizikummal rendelkezel és jó a teherbírásod,
- hosszú távon tervezed a jövőd
- nem jelent problémát számodra a bejárás megoldása,
-vagy lakhatási lehetőség van a közeli faluban!
- 2-3 hetente a hétvégéket be tudod vállalni!
- önálló, precíz munkavégzésre alkalmas vagy.

Előnyt jelent ha jártas vagy a munkakörben így a betanítási időd minimálisra csökkenthető.

Miért válassz minket?
Stabil, magyar családi vállalkozás garantálja a biztos jövedelmed. Teljesítményalapú bónuszrendszerrel ismerjük el a munkádat.
-Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni.
- Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó csapatnak

Mit nyújtunk?
- versenyképes fizetés megbeszéltek szerint,
- teljesítménybér,
- teljesített egész év után 13. havi
- határozatlan szerződést,
- stabilitást, biztonságot és megbecsülést,
- lakhatást új építésű lakásokban megoldható,
- bejáráshoz autót tudunk biztosítani.

Érdeklődni telefonon vagy e-mailben lehetséges.

Hirdetés azonosító: 150935636

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 4 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!