Tulajdonságok

Helység: Sopronkövesd
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
Cégnév: Eurest kft

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni? Szeret főzni?
Jelentkezzen hozzánk:
Szakács kollégának (Sopronkövesd) HÉtfŐtŐl-PÉntekig

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, HÉtfŐtŐl-PÉntekig
Munkavégzés: 2 műszak
Helyszín: Sopronkövesden újonnan nyíló munkahelyi Eurest étterem.

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a munka@eurest.hu e-mail címre

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet H-P-ig: 8.00-15.00-ig: 06 30 /832-6899

Feladatok a napi menü alapján:
a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése),
hidegtálak/grill ételek elkészítése,
ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása,
konyhai kisegítők munkájának irányítása, összehangolása.

Amit elvárunk:
Szakács végzettség (szakiskolai, vagy szakközépiskolai bizonyítvány),
minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat,
kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
személyi higiénia,
pontosság, alaposság,
állóképesség, kézügyesség.
Amit kínálunk:
jól felszerelt professzionális konyha, minőségi alapanyagok,
bejelentett munkahely,
kiszámítható munkarend,
fejlődési és előrelépési lehetőség.
Feladás dátuma: július 13. 10:29.

Kapcsolatfelvétel