Tulajdonságok

Országos
Helység: Győr
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Leírás

Legfontosabb feladatok:
- Az adott műszakban felettese által részére kiadott feladatnak megfelelően elkészíti az egyes ételeket a receptúrák szerint.
- Munkaterületét, eszközeit, gépeit felkészíti, tisztán tartja.
- Tálal, részt vesz a büfétöltésben a kiadott tálalási standardoknak megfelelően.
- Gazdaságosan a receptúrák alapján használja fel a nyersanyagokat.
- Gondoskodik az ételek, készítmények szakszerű tárolásáról és a kapcsolódó adminisztrációról a HACCP szerint.

Elvárásaink:
- Szakács végzettség
- Motivált, dinamikus munkához való hozzáállás
- Ápolt, tiszta, rendezett megjelenés

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
- Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
- Igény esetén lakhatási lehetőséget
- Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
- Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
- Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
- Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
- Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
- Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.
Feladás dátuma: május 18. 12:37.

Kapcsolatfelvétel