Takarító csapattagot keresünk!

Bruttó bér:

360 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

okt 14., 15:26
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Édelmann Clean Team Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Takarító

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Csatlakozz hozzánk egy dinamikus csapatban és segíts nekünk tisztábbá tenni a világot!

Egy megbízható és gyorsan növekvő győri takarító cég vagyunk, amely családi házak és irodák takarításával foglalkozik. Csapatunkat szeretnénk bővíteni egy lelkes és megbízható takarítóval.

Mit kínálunk?
Rugalmas munkaidő: 4-6 órás munkaidő, amelyet az igényekhez igazítunk.
Csapatmunka: Egy barátságos és támogató csapat részeként dolgozhatsz
Fejlődési lehetőségek: Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.
Versenyképes bérezés: A teljesítményedért megfelelő juttatást kapsz.
Hosszútávú munkalehetőség: Stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Mit várunk Tőled?
Megbízhatóság és pontosság.
Jó fizikai erőnlét.
Kommunikációs készség.
Önálló munkavégzés.
Tisztaságra és rendben tartásra való törekvés.
Tapasztalat nem feltétel, de előny.
Jogosítvány előnyt jelent.

Feladatok:
Családi házak és irodák általános takarítása (portalanítás, porszívózás, felmosás).
Fürdőszobák, konyhák és közös helyiségek tisztán tartása.
Ablaktisztítás, egyéb eseti feladatok elvégzése.

Várjuk jelentkezésed!

Fontos!!!
Friss fotó, pár sor magadról, iskolák, munkahely, családi körülmények
( fényképes önéletrajz) csatold emailben az ra .

Bővebb információt találsz rólunk a weboldalon.

Hirdetés azonosító: 150859853

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Édelmann Klára

Édelmann Clean Team Kft.

További hirdetései

Utoljára aktív: 4 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!