Takarítót keresünk családi házhoz

Bruttó bér:

2 500

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Házvezető

Győrújbaráti családi házunkhoz takarítónőt/házvezetőt keresünk. (kilátó közelében a dombon).

Heti kb. 20 órára (pl.: 7-7-6 óra). A munkavégzés délelőtt, kora délután lehetséges, hétvégén, késő délután nem.

A vállalt feladatok és munkarend alapján 2200-2800 ft/óra bért tudunk fizetni.

Feladatok:
nagyméretű családi ház teljes tisztán tartásához tartozó minden feladat (főzés, kertgondozás, vasalás kivételével).
Rengeteg ablak van a házban, macskaszőr miatt sokat kell porszívózni. Meredek lépcsők vannak, kérem olyan jelentkezzen, akinek ez nem probléma. Egy személyt keresünk hosszú távra.

Elvárások:
Pontosság
Önálló munkavégzés
Precizitás
Alkalmazkodóképesség
Megbízhatóság

Előny:
Korábban szerzett takarítói tapasztalat
Szobanövények gondozásában jártasság

Fényképes önéletrajz, pár szó bemutatkozással, az alábbi címre:

A megfelelő jelentkezőt/jelentkezőket telefonon értesítjük, ezért kérem, ne felejtsék feltüntetni.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146572445

Jófogás alkamazás QR kód