Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Gépkezelő

Műanyaggyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk gépkezelőket!

Feladatok
-A termék előállításához gépek előkészítése
-A gépek kezelése, tisztítása
-A gyártáshoz szükséges alkatrészek behelyezése
-A feladathoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése

Elvárások
-Legalább nyolc általános iskolai végzettség
- 3 műszak vállalása hétfőtől péntekig
-Gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk
-Azonnali munkába állás
-Benzin költség vagy bérlet támogatás
-Hosszútávú munkalehetőség
-Stabil vállalati háttér
-Cafeteria
-Jelenléti bónusz

Jelenkezés módja:
e-mail:gyor@manpower.hu vagy érdeklődni munkaidőben telefonon a 06-30-682-1752-es számon lehet
Feladás dátuma: május 7. 15:00.

Kapcsolatfelvétel