(Hirdetés azonosító: 80822930) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Fejér, Komárom-Esztergom, Veszprém

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Anyagmozgató
Cégnév: Waberer''s-Szemerey Logisztika Kft

Leírás

Targoncás Munkalehetőség Győrben, azonnali munkakezdéssel!
Modern munkakörnyezetre vágysz és hosszú távú munkalehetőséget keresel? Versenyképes fizetést szeretnél és szívesen dolgoznál Magyarország első számú logisztikai szolgáltatójának?
Jelentkezz Targoncavezetőnek és a versenyképes fizetésen kívül mi támogatjuk a munkába járásodat, kapsz cafeteriát, prémiumot és plusz béren kívüli juttatást is!
Jelentkezés és bővebb információ a + 36 30 369 6540-es telefonszámon.
Feladás dátuma: október 12. 17:47.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel