1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Titkárnő, Titkár

Titkárnői , irodai asszisztens státusz betöltésére keres a győri Ügyvédi Iroda angol nyelvismerettel rendelkező ( minimum középfokú nyelvvizsga ), 25-45 év közötti, magas szintű számítógépes ismeretekkel bíró, jó kommunikációs készségű, önálló munkavégzésre képes,) hölgyet. Előnyt jelent jogi asszisztensi vagy jogi végzettség, illetve adott esetben közjegyző vagy ügyvédi irodában töltött munkatapasztalat. Fizetés megegyezés szerint. Részletes fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezésüket a fizetési igény megjelölésével a nexus2004@t-online.hu email címre kérjük! Munkába állás sikeres pályázat esetén azonnal
Feladás dátuma: november 15. 19:42.

Kapcsolatfelvétel