(Hirdetés azonosító: 84641523) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Szimetrik Kft

A győri Szimetrik tervező és kivitelező építőipari cég tervező munkakörbe munkavállalót keres, teljes munkaidőben, hosszú távra!

Nem probléma, ha még csak kevés gyakorlattal rendelkezel, légy talpraesett és szorgalmas így könnyedén betanulhatsz és tapasztalt munkatársaktól sajátíthatod el a szakma csínját-bínját!

Havi nettó bér: 350-400.000 Ft.

Csatlakozz egy nagy múltú és dinamikusan fejlődő vállalkozás fiatalos csapatához!

Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk, küldd el önéletrajzodat az info@szimetrik.hu e-mail címre vagy keress minket az alábbi telefonszámon +3670/2671031!
Feladás dátuma: október 9. 11:06.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel