Helység: Nádudvar
Kategória: Környezet / mezőgazdaság
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes

A KITE Zrt. pályázatot hirdet
Öntöző berendezés szerelő
munkakör betöltésére
Nádudvar központtal, területi munkavégzésre

Feladata:
- precíziós öntöző berendezések jótállási idő alatti és az azt követő szervizellátása,
- alkatrész szükséglet felmérése, jelentése,
- a szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás.

Követelmények:
- középfokú villanyszerelő szakképesítés (erősáramú),
- felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
- "B" kategóriás jogosítvány,
- megbízhatóság, pontosság,
- rugalmasság.

Előnyt jelent:
- mezőgazdasági gépszerelő, autószerelői végzettség,
- mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat,
- szervizterületen szerzett tapasztalat,
- angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:
- versenyképes havi alapjövedelem,
- alapbéren felüli teljesítménytől függő plusz jövedelem,
- cafeteria-rendszer,
- céges autó, mobiltelefon, laptop,
- tapasztalt szakemberek segítségével teljeskörű betanítás,
- országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a ludmancsaba@kite.hu e-mail címre küldheti el, 2017. 08. 31-ig.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel