1 db
77 m2
162 m2
156 m2
53 m2
103 m2
94 m2
113 m2
177 m2
84 m2

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Belgium
Munkakör megnevezése: Kőműves

Azonnali kezdéssel, lehetőség szerint burkolásban is jártas kőműveseket és gipszkartonban is jártas festőket keresek belgiumi munkára. Bérezés megállapodás szerint. Órabér és túlóra teljes kifizetése hó végén. Átlagosan négy hét munka után nyolc nap pihenés otthon. Az oda-vissza repülőjegy árát cégem fizeti minden esetben. Szállás családi házban biztosított, munkába a cégem autóival lehet közlekedni. Jogosítvány megléte előnyt jelent. Cégem Necofix sprl hat éves és újból bővíteni kell a csapatot. Debrecenből és Budapestről lehet repülővel kiutazni, de attól sem zárkózom el, ha egy brigád autóval akar jönni, mely esetben több fő esetén cégem téríti az üzemanyag költséget. A többit telefonon tudjuk egyeztetni a következő telefonszámon: +32/484 670 152, szükség esetén visszahívás nem gond.
Üdvözlettel,
Negro Kornél
Cégtulajdonos
Feladás dátuma: október 13. 22:52.

Kapcsolatfelvétel