Áruterítő gépjárművezető

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Sofőr

Debreceni italnagykereskedés árutető gépkocsivezető pozícióra munkatársat keres kizárólag hosszú távra, megbízható, tapasztalt jó munkabírású, udvarias kollégát.

Feladatok:
' ' áruátvétel, gépjárművek megrakodása kiszállítási címek sorrendjében
' ' kiskereskedelmi egységek által megrendelt áruk ütemezett kiszállítása
' ' kiszállítási címen áru kézi lepakolása, göngyöleg átvétel, számlázás, elszámolások
' ' napi túrák, max 10-20 kiszolgálási ponttal
' ' gépjárművel kapcsolatos adminisztrációs teendők
Elvárások
' ' B kategóriás jogosítvány
' ' Jó kommunikációs készség
' ' Jó probléma megoldó képesség
' ' Lendületes, rugalmas, felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés.
Előny:
' ' logisztikai területen szerzett 1-2 éves gépjárművezetői tapasztalat
Amit nyújtunk:
' ' tervezhető munkarend
o rugalmas munkakezdés
o egy műszak
o kizárólag munkanapokon dolgozunk, hétvégén és ünnepnapokon nem
' ' bejelentett munkaviszony
' ' kiszámítható, teljesítményhez igazodó bérezés
' ' családias légkör
' ' szabadság munka törvénykönyvének rendelkezései szerint
Jelentkezni a email címen, fényképes önéletrajzzal lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 137913577

Jófogás alkamazás QR kód