Asztalos Állás Debrecen Bútorasztalos Munka Bútorgyártó Szakmunka

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
CSV Design - Bútorgyártás Belsőépítészet

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Asztalos

Keresünk asztalos munkákban és bútorgyártásban gyakorlott szakembereket debreceni cégünkhöz felvételre!

Főtevékenységünk a laminált bútorlapos, MDF egyedi bútorok gyártása, valamint furnérozott, tömör fa termékek és belsőépítészeti kialakítások.

Bérezés, munkafeltételek megállapodás alapján!

Merj váltani, ha profi asztalos vagy és nem érzed jól magad a jelenlegi munkahelyeden!

Mi nem csak ígérgetünk, munkájukra igényes szakembereknek hosszútávú, számítható munkalehetőséget biztosítunk.

Elvárásaink:
- Önálló, precíz munkavégzés,
- Több éves szakmai tapasztalat, megbízható hozzáértés.

Előny, de nem feltétel:
- Szakirányú végzettség, szakképzettség,
- Műszaki rajz ismerete, konszignációs rajz alapján bútorgyártás,
- Alapanyagok, vasalatok ismerete,
- Táblafelosztó lapszabászgép, élzáró, CNC gépek ismerete,
- Gépek, szerszámok ismerete,
- Konyhabútor, beépített szekrények, irodabútor gyártásban, teraszburkolatokban jártasság,
- Szerelési, beépítési tapasztalat,
- Építőipar más területein szerzett tapasztalat,
- Munka szervezői, vezetői készség,
- B. kategóriás vezetői engedély.

Amit biztosítunk:
- Állandó, folyamatos, változatos munka,
- Versenyképes fizetés,
- Rugalmas, korrekt munkafeltételek,
- Túlóra elszámolás,
- Jó csapat,
- Korszerű üzem, modern és hagyományos gépek, minőségi kisgépek, szerszámok
- Céges autók a szállításhoz,
- Szakmai fejlődés lehetősége,
- Munkaköri, szakmai előrelépés lehetősége,
- Betanítás lehetősége,
- Jó munkakörülmények,
- Jutalék, hozzájárulás, támogatás,
- Igény szerint munkaruha és védőfelszerelés,
- Utazási segítség céges kisbusszal.

Jelentkezés e-mailben vagy telefonon, szakmai tapasztalat és igények, elképzelések megjelölésével.

CSV Design - Bútorgyártás és Belsőépítészet
Tel:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 126790305

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Tünde

CSV Építő, Faipari Szociális Szövetkezet

További hirdetései