(Hirdetés azonosító: 83381448) Hirdetés kezelése »
7 db
Bruttó bér: 184 800  Ft / hó Bruttó bér: 192 000  Ft / hó Bruttó bér: 184 800  Ft / hó Bruttó bér: 172 800  Ft / hó Bruttó bér: 172 800  Ft / hó Bruttó bér: 240 000  Ft / hó Bruttó bér: 175 200  Ft / hó Bruttó bér: 201 600  Ft / hó Bruttó bér: 184 800  Ft / hó Bruttó bér: 196 800  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Asztalos
Cégnév: Cívisbútor Kft

Belsőépítészeti és bútorgyártó cég kollégákat keres asztalos munkakörbe. Cégünk hosszú távú stabil munkalehetőséget biztosít asztalos munkakörben munkájára igényes, megbízható szakember-szakemberek részére.
Az asztalos állásra a szakmában elsősorban tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk, de kezdőasztalosok részére is van lehetőség.
Cégünk folyamatosan megújuló jellegéből és a változatos munkákból adódóan minden munkatárs számára biztosított a folyamatos fejlődés.

Amit nyújtunk:

- Bejelentett munkahely
- Munkaruha
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Kiváló munkakörnyezet
- Fiatalos gondolkodású csapat
- Kiváló munkaidő beosztás, rugalmasság
- Exkluzív egyedi bútorok gyártása

Amit kérünk:

- Felismerő képesség
- Szakmai tapasztalat
- Kreativitás
- Józan életmód
- Igényesség, megbízhatóság
- Felelősség tudatos hozzá állás
- Rugalmasság

Feladatok:

- Egyedi Exkluzív bútorok gyártása
- Decor beltériajtók gyártása
- Egyedi belsőépítészeti és bútorgyártás

Fényképes önéletrajzát a civisbutor2001@gmail.com e-mail címre várjuk .

Tel : 06703121869

Régi e-mail címünket feltörték , és ezért a másik hirdetésünk nem elérhető.
Feladás dátuma: október 14. 19:17.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel