Autódarus kollágát keresünk Debrecenben magas bruttó béren

Bruttó bér:

500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Békés, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Gépkezelő

Több mint 30 éve működő, megbízható debreceni székhelyű családi vállalkozás keresi autódarura tapasztalt darukezelő kollégáját.

Biztos kereseti lehetőség, hosszútávú bejelentett munka. Elsősorban debreceni és Hajdú-Bihar megyei munkavégzésre. Szállást, személygépkocsit biztosítunk.

Elvárás: érvényes emelőgépkezelő OKJ bizonyítvány, C kategóriás jogosítvány, leinformálható többéves nagydarus tapasztalat.

Előnyt jelent 60 tonna feletti autódarus tapasztalat, GKI kártya, műszaki, gépészeti érdeklődés, jármű/nehézgépszerelői végzettség
Kereseti lehetőség min. nettó 500.000 Ft
sz-daru.hu

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 115872666