Bérbeadási ügyintéző

Feladás dátuma:

ápr 17., 18:37

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Adminisztrátor

Szeretnéd összekötni munkádat az autók iránti szenvedélyeddel? Bírod a pörgést és még ekkor sem veszted el a fonalat?
Nemzetközi autókölcsönző cég magyarországi képviselete keres ügyfélszolgálati területre munkatársat a debreceni repülőtéri irodájába.
Főbb Feladatok, Munkák
A munkakör célja ügyfeleink maradéktalan megelégedésére törekvő kiszolgálása a Hertz-től elvárt legmagasabb színvonalon, ideértve a gépkocsik átadását, illetve visszavételét az ügyfelektől.
Főbb feladatok:
Bérleti szerződések kezelése,
autók mozgatása,
az autók állapotának ellenőrzése a bérletre való felkészítés során.
Nálunk kamatoztathatod aktív értékesítési tudásod, sőt ez szinte elengedhetetlen.
Munkaidő:
Teljes munkaidő
Az Álláshoz Tartozó Elvárások
Debreceni lakos
Tudj és merj is ügyfelekkel kommunikálni
Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel
Angol nyelvtudásod legyen középfokú aktív kommunikációképes
Ne félj önállóan döntést hozni
Légy magabiztos Office használó
Magabiztos gépjárművezető, rendelkezz legalább 2 éves B kategóriás jogosítvánnyal
Érdekeljenek az autók, szeresd a pörgést

Az Állás Betöltéséhez Előnyt Jelent
Rendelkezz legalabb 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal
Ha jó kapcsolatépítési és kapcsolattartási tulajdonsággal bírsz
Ha jó konfliktuskezelési és problémamegoldó készséggel rendelkezel
Ha rugalmas vagy, és nem félsz a változásoktól és tudsz is alkalmazkodni hozzájuk
Szeretsz, és tudsz is csapatban dolgozni
Ha gyorsan felismered az adott helyzeteket, és ítélőkészséged segítségével meg is tudod oldani azt

AMIT Kínálunk
Megbecsülés
Azonnali munkakezdés
Versenyképes bérezés
Autók, pörgés, fejlődés és jó hangulat minden mennyiségben

Így dolgozunk mi:
A betanulásod követően irány a mély víz, ahol az addig megszerzett tudásod fogod tudni kamatoztatni, persze a kezed itt sem engedjük el. Folyamatosan megismered a cég működését, és közben sokat fogsz kérdezni, amit el is várunk! :)
Fél éven belül át fogod látni a cég ezen területét, önállóan megkötött bérleti szerződések gazdája leszel, és a csapat pedig büszke lesz Rád!

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a e-mail címen.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147142302

Jófogás alkamazás QR kód