CE kat. Sofőrt keresek!

Bruttó bér:

800 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 17., 18:45

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

C,E,kat nemzetközi sofőröket keresek nyergesponyvás szerelvényekre Hajdúnánási telephelyre! Azonnali kézdéssel ! Munka végzés uniós fuvarok (Sk, Cz,,Slo, Hr, Pl, At, I, Ro, HU,) Fuvar régiók országok megbeszélhetők, hetelős vagy 2 hetes munkarend (általában hétfői kezdés - következő hét csütörtök végzés) !
Elvárás C,E Páv, sof,kártya. Hétfői kezdés pénteki végzés! Minim.
2 év nemzetközi és belföldi tapasztalat! Önálló munkavégzés, magára és autóra igényes legyen!
Amit kínálok hosszútávú munkalehetőség, jó kommunikáció tulajdonossal, bármi dolga van megoldható, szabadság, folyamatosan karbantartott autók, jó fizetés! Fizetés közös megegyezés alapján(napi díj( fix) (650e-750eft)!
Telephely Hajdúnánás!
Billencs munkára is keresek sofőrt , napi hazajárós sóder , kő szállítá
Beugrós sofőröket is keresek ponyvás és billencs munkára !
Érdeklődni csak telefonon

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142420687

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Alföldi Róbert E.V

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód