Tulajdonságok

Helység: Hajdúböszörmény
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Marós

Leírás

CNC Forgácsoló- Marós, Esztergályos

Megbízónk:
Partnerünk a világítástechnika gyártásának világélvonalában jár. Szállítja, átalakítja, automatizálja és optimalizálja az energiát annak érdekében, hogy biztonságos, hatékony és megbízható elektromos energiát biztosítson. A Vállalat jelenleg 10.000+ munkatársat foglalkoztat az országban. A 125 éves működésük során számos eredménnyel büszkélkedhetnek a csúcstechnológiáiknak köszönhetően.

2018. évtől a Hajdúböszörményi gyár számos új partnerrel kötött megállapodást, amivel bővítik portfóliójukat és új területeket tárunk fel. Ennek köszönhetően bővítik a létszámunkat.

Munkavégzés Helye:
Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar megye

Amire Garantáltan Számíthatsz:
- egy hosszú távú stabil munkahelyre,
- kiemelt bérezésre,
- béren kívüli juttatásra a próbaidő lejárta után,
- több műszakos munkarendre (délutáni műszakpótlék 20%, éjszakai műszakpótlék 40% )
- kiemelt munkatárs ajánlási bonuszra,
- továbbképzésekre, oktatásokra,
- határozatlan idejű munkaszerződésre,
- egy két - három műszakos munkarendre,
- utazási költségtérítésre a jogszabályi előírásoknak megfelelően,
- ingyenes látás szűrővizsgálatokra, szemüveg biztosítására,
- innovatív, igényes munkahelyi környezetre,
- családias munkahelyi légkörre,
- vállalati- újhutai üdülő igénybevételére egész évben,
- ötletek, új megoldások díjazása

Főbb Feladataid Lesznek:
- CNC forgácsoló-maró gépek beállítása, működtetése
- a munkadarabok előírás szerinti méretben és minőségben történő legyártása a technológia által maghatározott időn belül
- szerszámterv, felfogási terv készítése és megvalósítása
- alkatrészgyártáshoz programok írása

Pályakezdők esetében:

AMIT Tőled Elvárunk:
- legalább középfokú forgácsoló szakirányú iskolai végzettség
- pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
- minőségközpontúság, megbízhatóság
- fogékonyság az új megoldásokra, kreativitás,
- együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel

Az Állás Betöltéséhez Előnyt Jelent:
- hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat
- azonnali munkakezdés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a önéletrajzát a hajduboszormeny@getwork.hu

V-M-001/5559-2/2013
Feladás dátuma: február 21. 08:25.

Kapcsolatfelvétel