Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Csomagoló
Cégnév: Herpácsi Group Kft

Leírás

A feladatkör:

- beérkezett rendelések egyes folyamatainak elvégzése, főként ismétlődő, egyszerű fizikai munka, például kicsomagolás, színes homok kimérés, üveglapok ragaszgatása stb...
- a rendelések mennyiségétől függően alkalomszerű munka
- szeptember végéig folyamatos munkalehetőség, akár heti 3-4 nap 8 órában is.
- ha megszereted a munkát és minket, és nem csak csomagolást tudunk rád bízni, akkor akár állandó csapattag jelölt is lehetsz

Amit biztosítok:

-fiatal, rugalmas, mosolygós vezető
-rugalmas munkaidő
-családias, baráti légkör
-csapatépítő esték
-napi és vagy órabérezés
-heti vagy 2 heti bérfizetés

Jelentkezés kizárólag az alábbi oldalon lehetséges:

Jelentkezési határidő: 2018-03-31
Feladás dátuma: március 23. 15:56.

Kapcsolatfelvétel