1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Csoportvezető
Cégnév: HSC kft

Debreceni áruházban takarító csoportok, illetőleg dolgozók koordinálására keresünk takarítási és tisztítási, valamint irányítási Tapasztalattal és debreceni lakóhellyel rendelkező, TakarÍtÁsi CsoportvezetŐt, kiemelt bérezéssel, egyéb támogatással.

Bejelentett foglalkoztatás, a bérezés szakmai-, illetve munkatapasztalat, valamint külön megállapodás alapján személyreszabottan meghatározott Kiemelt órabér.

Iskolai végzettség: min. középiskola
Elvárt gyakorlati idő: min. 1 év
Elvárt szakképzettség: nem szükséges (előny: takarítás technológai okj.)

# Munkavégzés (munkakezdés) helye: Debrecen
# Foglalkoztatás kezdete, vége: 2018. május végétől, határozatlan ideig.
# Foglalkoztatási jogviszony: közös megegyezés alapján, a jogszabályi előírások szerint
# Munkaszerződés időtartama: határozatlan
# Munkarend, munkaidő beosztás: részben kötetlen, megbeszélés szerint, havonta előre egyeztetett beosztásban.

# Feladat:
-áruházi takarítási feladatok koordinálása,
(száraz/nedves/gyalog-gépes, ráülő-gépes)
-kisebb irodai részleg takarításának felügyelete,
-dolgozók tevékenységével kapcsolatos feladatszabások, utasítások, ellenőrzések, beszámoltatások, számonkérések,
-dokumentációs tevékenységek, eszközigénylések,
-folyamatos kapcsolattartás helyi vezetőkkel, területi-, ágazati- egyéb vezetőkkel,
-dolgozók, beosztottak, művezetők szakmai támogatása, képzése,
-egyéb hatáskörébe utalt feladatok elvégzése (pl. dolgozói beosztás tervezés, módostás)
Megjegyzés:
A fenti feladatokban a csoportvezetőt mindenben segíti, támogatja a területileg illetékes területi vezető és ágazatvezető.

hr@hsckft.net e-mail címre küldött önéletrajz, vagy szöveges tartalom, az alábbiak megválaszolásával. Kérjük jelentkezésében MindenkÉppen jelölje meg az alábbiakat:
1. név;
2. életkor;
3. lakóhely;
4. végzettség;
5. szakmai tapasztalat, takarítási technológiai gyakorlati ismeretek;
6. munkavégzést befolyásoló egyéb lényegesnek tartott körülmény;
7. vállalt napi ill. heti munkaórát;
8. vállalt időszakokat (de./du./vegyes, mindegy). Megjegyzés: ÉjszakÁs MŰszak Nincs.
8. ReÁlis ÓrabÉr igényét, ill. reális Havi FizetÉsi IgÉnyt, 9. esetlegesen egyéb kérést.

#Bővebb információ, részletek: a megadott e-mail címen. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolunk.

# Egyéb lényeges elvárás:
-fizikai állóképesség, terhelhetőség: azok jelentkezését várjuk akiknek nem okoz gondot a járkálás, mozgás;
-megfelelő kommunikációs stílus vásárlókkal, vezetőkkel, munkatársakkal;
-hierarchikus rend, vezetői utasítások elfogadása;
-szorgalom, megbízhatóság;
-gyakorlati ismeretek;
-alapszintű számítógépes ismeretek (pl. táblázatkezelés)

A jelentkezők közül kiválasztott személyt egyeztetett, megbeszélt kiemelt órabér illeti majd meg, amiért valós tevékenységet várunk el. Hosszú távban gondolkodó munkatársakat keresünk.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

HSC kft (Db.)
www.hsckft.net
hr@hsckft.net
Feladás dátuma: május 16. 23:19.

Kapcsolatfelvétel