(Hirdetés azonosító: 83483512) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás

Saját cégünkhöz, Németországi munkavégzésre keresünk elsősorban olyan munkavállalókat akik korábban már dolgoztak külföldön és tudják az ezzel kapcsolatos elvárásokat (mind munka terén, mind pedig morálisan) teljesíteni.

Természetesen ezen kívül, minden kedves dolgozni akaró / tudó leendő munkavállaló érdeklődését szeretettel várjuk, akinek eddig nem állt módjában kipróbálni magát a határon túl.

Pozíció leírás:
- Csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések építése, állítása és összeszerelése
- Elsősorban szaniterek beszerelése, bekötése
- Geberit rendszer bekötése
- Lefolyócső, szennyvízcső, vízcső szerelés

Elvárások:
- Több éves szakmai tapasztalat
- Megbízhatóság, önállóság
- Pontos, precíz munkavégzés
- Szakirányú végzettség

Előny:
- Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
- 'B' kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem 710.000 Ft (nettó) / Hónap EbbŐl Semmilyen LevonÄS Nincsen
- Rendszeres, pontos havi fizetés
- Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést, szerszámokat biztosítunk
- Hosszú távú német munkalehetőség
- Szállás biztosítása a munkakezdés első napjától (ingyenes)
- Ki és haza utazás (1 hónapos munkaviszony után)
- Stabil vállalati háttér
- Magyarországi bejelentéssel, kiküldetéssel.
- Belépés azonnal, kiutazás folyamatosan
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Magas munkavállalói lojalitás
Állás, munka területe(i):
- Szakmunka
- Víz- gáz- fűtésszerelő
- Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
- 2-4 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
- Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
- Németország

Jelentkezni lehet e-mail-ben fényképes önéletrajzzal.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük, hogy fényképes önéletrajzát juttassa el a következő e-mailcímre. :
Dexmaster@post.com
Feladás dátuma: szeptember 6. 17:40.

Kapcsolatfelvétel