Debreceni Takarmányboltba Keresünk 1 Fő Árufeltöltőt

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Papp János e.v

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Debreceni Takarmányboltba teljes munkaidős foglalkoztatással keresünk 1 fő alkalmazottat hosszú távra, meglévő csapatunkhoz.

Egész éves munkalehetőség, nem szezonális.

Tapasztalatot nem igényel a munkakör.

Jó fizikum szükséges hozzá.

A munkavégzés helye folyamatosan az Alma utca 15. címen levő üzletünk.

Munkakör leírása:
Áruk kézzel történő lerakodása. Vevőknek a vásárláskor az áruk gépjárműbe történő berakodása. Zsákos gabonák, takarmányok kézi erővel történő mozgatása. Telephely takarítása, gondozása, mint például sepregetés, metszés, sövényvágás.
Raklapemelő béka, villás targonca rendelkezésre áll a munkavégzés segítésére.
Munkabér: megegyezés szerint
Jelentkezni személyesen Munkaidőben: 8-16 óra között a Takarmány és Gazdaboltban, telefonon a -as telefonszámon és email-ben a címen lehetséges.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145390870

Jófogás alkamazás QR kód