Debreceni webáruház raktáros Alkalmi munka

Bruttó bér:

1 400

Ft / óra

Feladás dátuma:

ápr 4., 11:24

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi/időszakos munka

nem igényel

Cégnév:
RGB International Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Raktáros

Debreceni webáruház raktárába címkéző, csomagoló munkatársakat keresünk, Alkalmi munkára.

Feladat az érkező áru átvétele, címkézése, leltározása, a megrendelések kezelése és kiszolgálása.

Az alkalmi munka szabályai szerint egy munkavállaló egy hónapban maximum 15 munkanapot, összesen egy évben 90 napot vállalhat! Jó megoldás lehet, ha éppen két állás között vagy, esetleg olyan ágazatban dolgozol, ami jelenleg nem üzemel.

Nem baj, ha sose csináltál még ilyet, csak legyen:
-Logikus gondolkodásod
-Felelősségteljes, önálló munkavégzési készséged
- Szeress csapatban dolgozni
-Rend a lelke mindennek mentalitásod

Előnyt jelent, de nem elvárás:
-Logisztikai területen szerzett tapasztalat
-Tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk:
-Bejelentett munkaviszonyt
-Nettó 1400 Ft-os órabért
-Napi 8 órás, havi 15 munkanapos munkavégzést
-Végtelen kávét, teát és ásványvizet

Ha kedvet kaptál ahhoz, hogy egy dinamikus csapat tagja legyél, csak küldj egy rövid bemutatkozó, fényképes emailt a címre, tárgymezőben Alkalmi munka pozíció megjelölésével!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146824993

Jófogás alkamazás QR kód