Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Diákmunka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: Kashmir Restaurant Kft

Debreceni Étterembe, tapasztalattal rendelkező, saját autóval rendelkező, ételkiszállító futárt keres, teljes- vagy részmunkaidőben, azonnali kezdéssel. Debreceni helyismeret előnyt jelent! Napi 1 étkezés és házhozszállítási bónuszok. Ha szeretsz vezetni és ezzel még pénzt is akarsz keresni akkor ragadd meg ezt a lehetőséget és dolgozz velünk! Rugalmas beosztás. Jelentkezni a megadott telefonszámon.
+36-30-350-1740
Feladás dátuma: május 10. 16:55.

Kapcsolatfelvétel