Helység: Debrecen
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Nyomdász

Elvárások:

Szakmunkás bizonyítvány (nyomdaipari gépmester előny)
Alap műszaki és gépkezelési érdeklődés, affinitás
Általános technikai ismeretek
Termelésben szerzett tapasztalat
Három műszakos munkarend vállalása
Nagyfokú pontos, precíz munkavégzés
alapfokú angol nyelvtudás
alapfokú informatikai ismeretek

Előny:

Nyomdai tapasztalat
Műszaki területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Digitális vágógép kezelése, beállítások elvégzése
Gyártási tervben szereplő termékek megfelelő minőségben és mennyiségben való gyártása

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség
Biztos céges háttér
Versenyképes bérezés és juttatások

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés módja: Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre megküldeni: kozma.judit@pannonwork.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel