Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó

Az E-pet Mini díszállatkereskedés új munkatársat keres 8 órás munkavégzésre

Elvégzendő feladatok:
- vevők kiszolgálása, felvilágosítása
- állatok gondozása, takarítása
- bolt tisztántartása, árufeltöltés, kasszázás

Az ideális jelölt az alábbi készségekkel bír:
- szereti az állatokat (halakat, hüllőket, pókokat, rágcsálókat, madarakat egyaránt)
- szorgalmas, rátermett
- könnyen és gyorsan tanul (rengeteg új információt kell elsajátítanod rövid időn belül)
- türelmes, megbízható és becsületes
- pozitív beállítottságú, vidám természetű
- képes önállóan és csapatban is dolgozni
- jó az állóképessége

Az új munkatársnál előnyt jelent, de nem feltétel:
- akvarisztikában való jártasság

A munkavégzés helye: Debrecen, Angyalföld tér 11.
Ha úgy érzed, hogy Te vagy a mi emberünk és szeretnél velünk dolgozni, akkor haladéktalanul jelentkezz!
A jelentkezéshez szükségünk lesz egy fényképes önéletrajzra és egy motivációs levélre, melyet elhozhatsz hozzánk személyesen, vagy elküldheted emailben a mizsak.norbert@epet.hu címre.
Feladás dátuma: május 14. 10:16.

Kapcsolatfelvétel