Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Papír, irodaszer nagykereskedésbe keresünk eladói, értékesítői munkakörbe fiatal, komoly számítógépes ismeretekkel rendelkező munkavállalókat, akik a hagyományos eladói feladatok mellett az ügyfelekkel való kapcsolattartást és webáruház kezelést is ellátják.

Gépírási és képszerkesztési tudás előnyt jelent.

Jelentkezni a s.pallagi@palkerpapir.hu email címre küldött önéletrajzzal lehet.
Feladás dátuma: március 11. 18:42.

Kapcsolatfelvétel