Értékesítői pozíció

Bruttó bér:

550 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Telefonos értékesítő

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

Csatlakozz a csúcson pörgő értékesítő csapatunkhoz!

Van benned tűz, amitől kiemelkedhetsz? Hiszel abban, hogy az értékesítés nemcsak egy munka, hanem életstílus? Ha IGEN, akkor te vagy, akit keresünk!

A mi világunk a nagy számok és a merész lépések világa! Olyan értékesítőket keresünk, akik nem félnek nagyot álmodni és még nagyobbat cselekedni. Számunkra a telefon a legnagyobb fegyver, és a cél mindig ugyanaz: győzelem!

Mit kínálunk?

o Kiemelkedő kereseti lehetőség (nálunk a plafon csak egy mítosz!)
o Folyamatos képzések és mentorálás a szakma legjobbjaitól
o Egy motivált és dinamikus csapat, ahol a siker nemcsak elvárás, hanem életérzés
o Luxus irodai környezet, ahol az energia szinte tapintható

Feladatok:
o Telefonon történő új ügyfelek szerzése
o Ügyfelekkel való kapcsolattartás
o Cégünk által forgalmazott termékek személyes értékesítése (Szakmai felkészítés után)

Téged keresünk, ha:

o Karizmatikus vagy és kiválóan kommunikálsz
o Célorientált vagy, és nem félsz keményen dolgozni, hogy elérd, amit akarsz
o Gyorsan tanulsz és könnyedén alkalmazkodsz
o Motivál a teljesítmény, és készen állsz arra, hogy a legjobbak közé kerülj

Ha 18-35 év közötti fiatal vagy, aki eddig nem találta meg a számításait, akkor Ne várj tovább, éld meg a sikert!
Küldd el a fényképes önéletrajzodat a e-mail címre, és lépj be a profik világába!

Hirdetés azonosító: 150211315

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 2 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!