(Hirdetés azonosító: 89108807) Hirdetés kezelése »
6 db
Bruttó bér: 200 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Leírás

Amit kínálunk:
azonnali kezdést, határozatlan idejű szerződést
modern, kiemelten tiszta munkakörnyezetet
nettó!! 150-200.000 Ft átlagos havi kereseti lehetőséget
bónuszrendszert
előlegrendszert (már az első héttől)
13. havi juttatást, üdülési támogatást
Ingyenes céges buszjáratokat és Ingyenes hazautazási lehetőséget
Ingyenes szálláslehetőséget, kényelmes és jól felszerelt panziókban (2-3 ágyas szobák, pároknak külön elhelyezés)

Feladatok:
biztonsági övek gyártás, szerelése

Elvárások:
min. befejezett 8 általános iskolai végzettség
több műszakos munkarend vállalása
büntetlen előélet
precizitás, jó állóképesség

Munkavégzés helye:
Sopronkövesd

Információ és jelentkezés:
Hívj minket a 30/265 0391 telefonszámon vagy küldj e-mailt az katalin.varga@adecco.com címre.
Feladás dátuma: február 13. 16:21.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel