Futár kollegát keresünk

Feladás dátuma:

ápr 23., 13:44

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Futár

Hajdúböszörményi telephellyel rendelkező, ballonos vizet forgalmazó cég, B kategóriás jogosítvánnyal, 3.5 Tonnás furgonra futárt keres.
Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség, bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony.
Heti 5 munkanap, a hétvégék és az ünnepnapok szabadok.
Kizárólag józan életmódú, önmagára és az autóra is igényes, megbízható kolléga jelentkezését várjuk!
Előny: tapasztalat furgonosként, rugalmasság.

Munkavégzés: Hétfőtől Péntekig a telephelyről történő ásványvíz-terítés.
Amennyiben szeretnél egy fiatalos, megbízható, pontosan fizető, jó csapatban dolgozni Jelentkezz!
Jelentkezni a címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147286315

Jófogás alkamazás QR kód